Stroj na čistenie vody s reverznou osmózou

Stroj na čistenie vody reverznou osmózou predstavuje našu najnovšiu technológiu ako popredný výrobca v celom priemysle. Tento stroj je špeciálne navrhnutý pre priemyselnú výrobu čistej vody a je vhodný pre potraviny, čistú pitnú vodu, kozmetiku, veci dennej potreby, farmaceutický a elektronický priemysel. Zariadenie nespolupracuje s rôznymi druhmi dovezených filtrov a americkou reverznou osmózou Dow, čo technicky zaručuje čistotu vody a životnosť stroja.

Podrobnosti o produkte

water treatment machine pictures

water treatment machine brief introduction


Stroj na čistenie vody reverznou osmózou predstavuje našu najnovšiu technológiu ako popredný výrobca v celom priemysle. Tento stroj je špeciálne navrhnutý pre priemyselnú výrobu čistej vody a je vhodný pre potraviny, čistú pitnú vodu, kozmetiku, veci dennej potreby, farmaceutický a elektronický priemysel. Zariadenie nespolupracuje s rôznymi druhmi dovezených filtrov a americkou reverznou osmózou Dow, čo technicky zaručuje čistotu vody a životnosť stroja.water purifying machine 1

water purifying machine 3

water purifying machine 4

water treatment machine main features  • Na zaistenie životnosti a výkonu stroja sú použité všetky komponenty od popredných výrobcov.
  • Stroj na čistenie vody reverznou osmózou, ktorého filtračné zložky boli úplne zosilnené, je schopný čistiť vodu s TDS až 1000 μs / cm a vyrábať vodu s TDS nižším ako 1 μs / cm.(TDS graf je uvedený nižšie)  • Vysoko automatický stroj' s inteligentný elektronický systém pravidelne čistí a čistí kremenný pieskový filter, filter s aktívnym uhlím a zmäkčovací filter(Kremenný pieskový filter sa používa na odstránenie veľkých nečistôt z granúl. Filter s aktívnym uhlím sa používa na odstránenie nepríjemného stavu a farby. Zmäkčovací filter sa používa na odstránenie iónov vápnika a horčíka.)a reverzná osmóza(Reverzná osmóza je kľúčovou membránou na blokovanie akýchkoľvek malých molekúl. Na zaručenie trvanlivosti a výkonu používame americkú Dow Membrance.)  • Stroj dokáže zobraziť údaje o vode v reálnom čase na obrazovke a meradlách.  • Modul riadenia tlaku vody môže zabrániť kolísaniu tlaku vody, čo môže chrániť stroj na úpravu vody a do značnej miery predĺžiť jeho životnosť.  • Spolupráca s voliteľnými modulmi, ako je modul EDI, dechloračná nádrž, nádrž na úpravu pH, UV svetlo, generátor ozónu, vysoká rýchlosť odstraňovania 99,5% vám zaistí najlepšiu uspokojivú vyčistenú vodu.


water treatment machine application
·Vhodné pre čistú vodu a potravinársky priemysel a zdrojom vody môže byť vrt, pramenitá voda a voda z vodovodu atď.


·Vhodný pre každodenné potreby a kozmetický priemysel, ako sú najrôznejší výrobcovia krémov, krémov, farieb na tekuté chemikálie. Zdrojom vody môže byť vrt, pramenitá, priemyselná voda a voda z vodovodu atď.


· Vhodné pre farmaceutický priemysel. Pomocou sterilizačnej filtrácie sa môže čistená voda pochádzajúca z tohto stroja použiť na výrobu liekov. Zdrojom vody môže byť vrt, pramenitá voda a voda z vodovodu atď.


·Vhodné pre elektronický priemysel. Super čistá voda neobsahuje žiadne ióny, čo je úplne nevodivé. Zdrojom vody môže byť vrt, pramenitá voda a voda z vodovodu atď.
water treatment machine technical dataExistuje niekoľko pravidelných volieb produktivity produktu tStroj na čistenie vody reverznou osmózoumôžete si vybrať:

Malá výroba:250L/H, 500L/H, 1000L/H, 2000L/H,

Veľkovýroba: 3000L/H, 6000L/H, 10000L/H, 30000L/H, 60000L/H

(Produktivitu je možné prispôsobiť podľa vášho želania. Môže to byť aj 50L / H, 100L / H atď., Podľa želania. Naša cenová ponuka bude pre váš prípad dodaná so špecifickým technickým listom.)ModelProduktivitaMocRecykláciaDodávka vody
TDS / PPM(μs / cm)
Vyčistená vodaTDS / PPM(μs / cm)
LRO-250250L/H1,3 kW50≤1000GG <>
LRO-500500L/H1,3 kW50≤1000GG <>
LRO-10001000L/H1,5 kW65≤1000GG <>
LRO-20002000L/H2,0 kW65≤1000GG <>
LRO-30003000L/H4,0 kW75≤1000GG <>
LRO-60006000L/H5,5 kW75≤1000GG <>
LRO-10 00010000L/H7,5 kW75≤1000GG <>
LRO-3000030000L/H11 KW75≤1000GG <>
LRO-6000060000L/H18,5 kW75≤1000GG <>TheTDS grafnižšie vám pomôže posúdiť kvalitu dodávky vody a vyčistenej vody:TDS chart


WHAT IS TDS


tds.
Celkový obsah rozpustených tuhých látok (TDS)obsahujú anorganické soli (hlavne vápnik, horčík, draslík, sodík, hydrogenuhličitany, chloridy a sírany) a niektoré malé množstvá organických látok, ktoré sú rozpustené vo vode.TDS vo vode pochádzajú z prírodných zdrojov, odpadových vôd, odtoku z miest, priemyselných odpadových vôd a chemikálií používaných pri procese úpravy vody a z povahy potrubia alebo hardvéru používaného na dopravu vody, tj vodovodných potrubí.water treatment machine tds (2)(Ak si stále nie ste istí kvalitou dodávky vody a neviete posúdiť, či tento stroj dokáže spracovať vodu podľa vyššie uvedených tabuliek, môžete nám poslať dotaz a pomôcť vám. Tento stroj môžu byť tiež prispôsobené podľa vašich konkrétnych požiadaviek.)
water treatment machine FAQ


1. Koľko máte strojov na úpravu vody?

Máte na výber z 9 možností produktivity:250L/H, 500L/H, 1000L/H, 2000L/H, 3000L/H, 6000L/H, 10000L/H, 30000L/H, 60000L/H

Niektoré komponenty sú voliteľné podľa kvality vášho zdroja vody a vašich požiadaviek. Naši predajcovia vám pomôžu zistiť, čo presne konfiguráciu potrebujete.


2. Je možné tento stroj prispôsobiť?


Áno, tento stroj je možné prispôsobiť.


3. Plánujem založiť novú továreň, ale nemám' nemám nijaké významné výdavky, ako mi môžete pomôcť?


Na základe informácií, ktoré poskytnete, a vašich konkrétnych požiadaviek, to urobia naši predajcovia
odporučiť vám najvhodnejší stroj alebo celú výrobnú linku.


4. Neviem' neviem, ako nainštalovať a obsluhovať stroj, ako mi môžete pomôcť?

Ponúkli by sme pokyny k stroju. Stroj na úpravu vody je pri odosielaní úplne nainštalovaný, takže si nemusíte robiť starosti s inštaláciou a naši technici vás poučia o
obsluha stroja prostredníctvom videohovoru alebo školenia v teréne.
Hot Tags: stroj na čistenie vody s reverznou osmózou, dodávatelia, výrobcovia, továrne, kúpiť, na mieru, cena

Vyšetrovanie

Tiež sa vám môže páčiť