Pneumatický poloautomatický plniaci stroj s jednou hlavou

Pneumatický poloautomatický plniaci stroj s jednou hlavou (poháňaný pneumatikou) je vhodný na plnenie rôznych viskóznych tekutých produktov, ako sú krémy, denné chemikálie, lieky, potraviny, pesticídy atď. Vnútorný povrch násypky a rúrok je vyrobený z materiálu SUS316, ktorý dosahuje štandard GMP a je vysoko antikorózny. Omáčku môžete vložiť dovnútra bez obáv z hygienických problémov. Jednotka ošetrenia zdroja vzduchu zabráni skorému opotrebovaniu valca stroja. Režim automatického manuálneho prepínania umožňuje stroju pracovať automaticky alebo manuálne.

Podrobnosti o produkte

3. Product description.jpg


Pneumatický poloautomatický plniaci stroj s jednou hlavou (pneumaticky poháňaný) je vhodný na plnenie rôznych viskóznych tekutých produktov, ako je krém, denná chemikália, lieky, potraviny, pesticídy atď. je vysoko antikorózny. Omáčku môžete vložiť dovnútra bez obáv z hygienických problémov. Jednotka ošetrenia zdroja vzduchu zabraňuje skorému opotrebovaniu valca stroja. Režim automatického manuálneho prepínania umožňuje stroju pracovať automaticky alebo manuálne.Hlavná prednosť:


1. Pneumatický poloautomatický plniaci stroj s jednou hlavou sa dá použiť na tekutý stredný materiál a materiál s vysokou viskozitou, ako je krém.


2. Plno-pneumatický dizajn, všetky prvky sú ovládané stlačeným vzduchom. Môže teda vyhovieť požiadavkám na odolnosť proti výbuchu a má vysokú bezpečnosť.


3. Žiadna statická elektrina, nie je potrebné pripájať k uzemneniu.


4. Puzdro piestu z nehrdzavejúcej ocele a pevné zariadenie na reguláciu objemu zvyšujú presnosť ± 1% (podľa maximálneho plniaceho objemu).semi-auto filling machine.jpg

filling machine appli.jpg


6. technical data.jpg

ModelYHGZJ-60YHGZJ-125YHGZJ-250YHGZJ-500
Rozsah plnenia5-60ml10-125ml25-250ml50-500ml
Rýchlosť plnenia4 - 30 b / min4 - 30 b / min4 - 30 b / min4 - 30 b / min
Násypka30L30L30L50L
Tlak vzduchu4 - 6 kg / cm24 - 6 kg / cm25 - 8 kg / cm25 - 8 kg / cm2
Presnosť plnenia±1%±1%±1%±1%Hot Tags: pneumatický poloautomatický plniaci stroj s jednou hlavou, dodávatelia, výrobcovia, továrne, kúpiť, na mieru, cena

Vyšetrovanie

Tiež sa vám môže páčiť