Stroj na plnenie tekutých výrobkov šampónom na alkohol

Plniaci stroj YUHANG prijíma dovezený strojový piest a valec, ktoré sú vyrobené z SUS304 a PTFE, vynikajúce kvalifikované importované komponenty a dokonalá mechanická konštrukcia zaisťujú jeho vedúce postavenie medzi domácimi podobnými strojmi. Plniaci stroj YUHANG nový vertikálny dizajn, ľahký a ľahký.

Podrobnosti o produkte

Popis produktu

Stroj na plnenie tekutých výrobkov šampónom YUHANGAlkohol je vyrobený z dovezených dielov, piestu, SUS304 a ptff. Nový vertikálny plniaci stroj na plnenie kvapalných výrobkov na alkoholové šampóny je jednoduchý, pohodlný a ľahko sa čistí. Materiál je SUS304, ktorý spĺňa normu GMP a má vlastnosti vysokej odolnosti proti korózii a kyslosti. Stroj na plnenie tekutých výrobkov so šampónom na alkohol je široko používaný v mnohých priemyselných odvetviach, ako sú komiksové továrne, potravinárske komodity, série nápojov a tak ďalej!

Pneumatic Filling machine.jpg

Filling machine.pngVeľkokapacitná náplň zásobníka je vhodná na plnenie vysokoviskóznych materiálov. Gravitácia piestu + sa používa na nasatie materiálu do valca na presné naplnenie.

Násypka je odnímateľná, vyložte násypku a nainštalujte saciu trubicu na rotačný ventil, aby ste súčasne dosiahli automatické nasávanie a kvantitatívne plnenie.

Vhodný pre rôzne viskózne materiály a zrnité materiály.

Prijíma čistý pneumatický dizajn, rozumný dizajn konštrukcie, bezpečnosť a pohodlie.

Vnútro valca je utesnené olejovými tesneniami, ktoré sú odolné proti korózii, vysokej teplote, opotrebeniu a majú lepší výkon ako O-krúžky.


príručka k produktu:

Plniaci stroj na pevné telo \ lepiace telo \ tekuté pevné náplne sa používa na materiály ako omáčka na polievky, omáčky, gély, tuky a tuky a je vhodný pre potraviny, kozmetiku, lieky a chemický, nápojový a iný priemysel. Kontaktná časť pre materiál je vyrobená z celej nehrdzavejúcej ocele, ktorá je čistá a hygienická, vhodná na demontáž a umývanie, presné meranie a jednoduché ovládanie. Je široko používaný v malých podnikoch a u jednotlivých používateľov.

Pretože súčasti tohto stroja prichádzajúce do styku s materiálmi sú vyrobené z nehrdzavejúcej ocele, má odolnosť proti vyšívaniu a korózii. Ako napríklad zubná pasta, masť, balzam, džús, džem, lak na topánky, farba, atrament, nápoje, pasty, snehové vločky, studený krém, krém na vlasy, maslo, motorový olej, alkohol, pesticídy, čistiaci krém verzie PS a ďalšie materiály.

Vlastnosti:

1. Diel, ktorý je v kontakte s materiálom, je vyrobený z nehrdzavejúcej ocele.

2. Objem náplne je možné ľubovoľne upraviť v stanovenom rozsahu.

3. Malá chyba merania.

4. Pomocou pneumatickej prevádzky ho možno použiť v rôznych prostrediach.

5. Pohodlná obsluha, spoľahlivé použitie a je možné pracovať s montážnymi linkami alebo pracovať samostatne.

Filling machine (2)

Princíp práce:
1. Pohybom valca dopredu a dozadu, aby sa piest, ktorý je vo valci, pohyboval vratne, aby sa vyvinul podtlak v predchádzajúcej časti hrudníka valca.
2. Piest je vytiahnutý dozadu, keď sa valec pohybuje dopredu, vo valci materiálu došlo k podtlaku, materiály v hlavni sú stlačené do prívodného potrubia tlakom a do potrubia materiálu vstupujú jednosmerným ventilom privádzania a vypúšťania materiálov.
3. Keď sa valec posúva dozadu, piest je poháňaný dopredu, materiály sú stlačené a do jednosmerného ventilu vypúšťacieho materiálu vstupujú do výtlačného potrubia, ktoré sa nakoniec naplní do prázdnej fľaše, ktorú je potrebné naplniť, a potom sa jednorazové plnenie dokončí.
4. Je to jednoduchá a jednoduchá akcia pri každom plnení plniaceho stroja s piestami, takže má veľmi vysokú presnosť a stabilitu pri plnení každého bežného zásobníka.Profil spoločnosti:

Guangzhou YUHANG Automation Machinery Technology Co., Ltd., založená v roku 2000, má veľkú továreň v provincii Jiangsu v Číne, ktorá dodáva výrobné stroje. Stroj vyrába hlavne kozmetiku a každodenné jemné chemikálie, farmaceutické a potravinárske profesionálne kompletné sady zariadení, od úpravy vody po emulgačný stroj, miešací hrniec a plniaci stroj a etiketovací stroj atď.

Máme nielen vynikajúcich skúsených technikov, ale aj skupinu vynikajúcich obchodníkov v zahraničnom obchode. Môžeme vám odporučiť najvhodnejšie výrobky, ktoré vyhovejú potrebám zákazníkov. V súlade s obchodnou filozofiou spoločnosti&„Zákazník na prvom mieste, Integrita na prvom mieste GG“ poskytujeme zákazníkom najintímnejší a najprofesionálnejší technický servis a popredajný servis.

Veríme, že náš stroj bude vašou najlepšou voľbou

YUHANG company


Dodanie:


Delivery..jpg

Používame drevené puzdrá, ktoré znesú prepravu na veľké vzdialenosti

Delivery.jpg

Používame drevené puzdrá, ktoré znesú prepravu na veľké vzdialenosti


FAQ

faq (2)


Hot Tags: Stroj na plnenie tekutých produktov šampónom na alkohol, dodávatelia, výrobcovia, továrne, kúpiť, na mieru, cena

Vyšetrovanie

Tiež sa vám môže páčiť